Najstarszy płacący polski bux – zarabiajprzezinternet.pl.

Bux istnieje od sierpnia 2010 roku. Od początku istnienia buxa płaci on instant – natychmiastowo na nasze konto paypal. Z adminem/właścicielem buxa jest bardzo dobry konta i nigdy nie spotkałem się z jakimśkolwiek problemem z jego strony. Bux do chwili obecnej wypłacił już ponad 1000$ i ma ponad 2000 użytkoników.


Pierwszy próg wypłaty to 2 centy.


Tak nie pomyliłem sie – tylko 2 centy – instant na pp!!!

Druga i trzecia wypłata to 50 centów, a każda następna to 1$. Zarobki zbiera sie bardzo szybko, ponieważ dziennie jest minimum 10 reklam.Mamy dziennie minimum 10 reklam dziennie Dzienny zarobek to jest minimum 1,5c Możemy wykupić konto premium. Kosztuje ono 1,2$ na 100 dni. Zarobek przy koncie premium mamy dwukrotnie wyższy, ponieważ wartość reklam jest podwójna.

Rejestracja Rejestracja jest bardzo prostą czynnościa. Wszytsko mamy przejrzyście i czytelnie opisane. Tu się zarejestruj w zarabiajprzezinternet.pl Po wypełnieniu formularza należy zalogować się na swoją skrzynkę pocztową i kliknąć w link aktywacyjny.Następnie przyjdzie drugi link aktywacyjmy aby potwierdzić swoje konto na pp. Bardzo rzadko może się zdarzyć że link może nie dojśc do naszej skrzynki pocztowej, więc należy skontaktować się z adminem zarabiajbiuro@gmail.com. Odpowie na naszego mejla najszybciej jak się da.


Jak zarabiać? Po zallogowaniu sie na konto wchodzimy w zakładkę – Oglądaj reklamy – która jest w górnym lewym rogu. Po wejści do niej odklikujemy swoje reklamy.


Ulepszone konto (Premium)
Cenny konta premium:


5 dni – 0.1$


10 dni – 0.2$


30 dni – 0.5$


100 dni – 1,2$


Kupno i wynajem poleconych:
Ceny wynacjęcia poleconych. .


0.75$ za jednego
1.50$ za dwóch itd – za każdego bez względu na ilość płacimy 0.75$

Za reaktywacje poleconego płacimy 0.50$.

Na co zwrócić uwagę?
Zwracamy uwage na:

1) Zdarza się (ale bardzo rzadko) że podczas rejestracji nie przyjdzie nam link aktywacyjny – wtedy piszemy do admina zarabiajbiuro@gmail.com aby nam przysłał link aktywacyjny.
2) Bux z pierwszą wypłata tylko 2 centy:)))))))

3) Wypłaty instant – rzadkość wśród polskich firm.

4) Musimy wyklikać minimum 5 reklam, aby bux nam zaliczył zarobki z poleconych.

Tutaj można się zarejestrować w opisanym buxie


Oto dowody wypłat:


Dowód 1


Dowód 2


Dowód 3


Dowód 4