O co chodzi?

Początki nigdy nie są łatwe – mówi stare porzekadło. Jednak zaczynając swoją internetową pracę nie powinieneś napotkać niezwykłych trudności czy przeszkód. Ale przejdźmy do rzeczy. Zastanawiasz się na czym polega zarabianie przez internet?

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się dostać na swoją skrzynkę e-mailową reklamy... Tak. Nikt z nas tego nie lubi. Ale co jeśli za takie reklamy mamy dostawać pieniądze? Nie musimy ich nawet otrzymywać na e-mail. Możemy wybrać specjalną zakładkę na stronie serwisu, na którą poczta z reklamami będzie przychodzić. Wystarczy, że klikniemy w adres na dole e-maila i odczekamy od 5 do 15 sekund na zaliczenie nam premii. Nasze zarobki możemy powiększyć dzięki namówieniu znajomych. Wysyłamy im specjalny link polecający – który znajdziemy po tym, jak sami zarejestrujemy się w firmie. Dzięki osobom przez nas poleconym dostajemy premię z reguły od 10 do 25% ich zarobków!

Wypłata z polskich serwisów wysyłana jest na konta w polskich bankach. Zagraniczne serwisy wysyłają pieniądze z reguły na konto Pay-Pal oraz Liberty Reserve. Jeśli nie masz konta – załóż. Na stronie Konta Bankowe polecam Ci te najlepsze i bezpłatne.

Do dzieła!