Obsługa konta

Obsługa konta w polskich systemach jest bardzo prosta i praktycznie wszędzie taka sama.

W zakładkach o nazwach: Płatne Kliki, PTC, Paid to Click, możesz zarabiać klikając w banery i linki. Zakładki o nazwach Kliki Konkursowe, PTP Click, zarabiasz w ten sam sposób, lecz wartości za kliknięcie są sporo niższe. Za to można być wylosowanym w konkursie i wygrać darmowe pieniądze.Opis zapisu do firm zagranicznych oraz tłumaczenie:

1. Z menu wybierz "join" lub "sign up".
2. Zostaniesz poproszony/a o podanie swojego adresu e-mail.
3. Po chwili w Twojej skrzynce pojawi się list z linkiem potwierdzającym chęć zapisania się do wybranej firmy mailingowej - kliknij go.
4. Teraz pojawi się formularz, który trzeba wypełnić:
- Username : (wpisz Swój pseudonim)
- E-mail : (adres e-mail)
- First name i Last name : (imię i nazwisko)
- Adres : (Twój adres zamieszkania)
- City : (miasto)
- State : (wpisz n/a albo none)
- Zip Code : (Twój kod pocztowy)
- Country : (wpisz Poland)
- Referrer : (wpisz osobę, która Cię poleciła - korzystając z linków do firm zamieszczonych na mojej stronie pole to będzie wypełnione)

- Select categories of interests to you : (najlepiej zaznaczyć wszystkie pola - będziesz wtedy otrzymywać więcej maili a co za tym idzie , szybciej uzbierasz kasę; UWAGA: w niektórych firmach zaznaczenie wszystkich pól spowoduje, że nie dostaniesz żadnego maila, gdyż wśród zainteresowań mogą sie znaleźć pułapki w stylu "I'm a cheater", "delete me", "do not pay me" albo coś podobnego - takiego pola oczywiście nie zaznaczasz). Nie zaznaczaj też pola "search".

- Are you going on a vacation ? (jeżeli z jakiejś przyczyny w przyszłości nie będziesz mógł/mogła przez jakiś czas klikać, to wpisz tu datę do kiedy nie chcesz otrzymywać maili ( jest to bardzo przydatne , ponieważ w niektórych firmach usuną Ci, konto jeżeli nie wykonasz jednego kliknięcia na dany okres czasu)

- Payment method : (wybierz sposób w jaki chcesz otrzymać pieniądze - np. Liberty Reserve)
- Payment account ID: (wpisz nr Twojego konta w systemie wybranym we wcześniejszym polu)
- Password i Repeat Password : (Wpisz hasło i potwierdź je)

Jeśli wszystko zostało poprawnie wypełnione i potwierdziłeś rejestracje, możesz się zalogować na Swoje nowe konto i zacząć zarabiać.