Newsy

News!

19 marca 2011
Strona dawno nie przechodziła modernizacji i ubolewam nad tym faktem, ale wszystko przez brak czasu, który od dość dawna mi doskwiera. Dostaliśmy znów serie wypłat, których dowód nie mam czasu obrobić i przedstawić. Dobre informacje to te, że wszystkie z firm polecane na tej stronie dalej są wypłacalne. Dodany został nowy dział o tym, jak zarabiać grając na giełdzie forex. Wszystkich zapraszam do zapoznania się z nowym działem.


News!

30 grudnia 2010
Witam. Strona przez-internet.com przestała polecać firmę reklampln ze względu na jej stagnacje. W zamian za to, firma cpmprofit wypłaciła nam 30zł więc możemy potwierdzić jej rzetelność. Oprócz tego dostaliśmy kolejne wypłaty między innymi z zielonego maila oraz z pulsu reklamy. Wszystko do sprawdzenia w dziale DOWODY WYPŁAT. Zapraszamy też do wymiany linków.


News!

20 lipca 2010
Ostatnio na stronie spore zmiany. Dodaliśmy nowe firmy, zmieniliśmy opisy.


10 lipca 2010
Dodałem nowy dział: DOWODY WYPŁAT.

13 czerwca 2010
Dodanie do spisu firm program Ekasa.org. (Wszystkich zapraszam do zapisu) Dodatkowo strona została trochę zaktualizowana. Uzupełniliśmy pewne działy itp. Zapraszamy do przeglądania strony.

23 stycznia 2010
Duże zmiany w kodzie strony! Strona jest teraz w .php a nie jak wcześniej w .html. Dzięki temu strona jest lepiej czytana przez przeglądarki Dodaliśmy też dowód wypłaty z firmy sejfik. Na stronie umieściliśmy też inne, łatwe i szybkie sposoby na kase.

26 września 2009
Dodałem 3 nowe firmy polskie do menu po prawej stronie.

6 września 2009
Dodałem opisy banków internetowych oraz programy partnerskie.

28 sierpnia 2009
Systematyczne uzupełnianie działów (faq i porady). Dodałem też reklamę z programu partnerskiego AdBid.

12 sierpnia 2009
Strona przechodzi małą modernizacje. Zmiana lewego i prawego menu. Ciągłe uzupełnianie działów trwa.

6 sierpnia 2009
Strona ujrzała światło dzienne.