x.pl Zarabianie Przez Internet - NetSales Program Partnerski


NetSales - najlepszy program partnerski

NetSales to program partnerski dla osób posiadających swoje strony internetowe. Jeśli więc prowadzisz cokolwiek co ma swój adres internetowy możesz zarabiać z tym programem partnerskim.

Wybór kampani reklamowych w których możemy uczestniczyć jest niezwykle bogaty. Żaden inny program partnerski nie ma tyle programów do wyboru. Praktycznie znajdziemy coś dla siebie, obojętnie w jakiej branży byśmy nie działali.


Form rozliczeń też jest sporo. Rozliczenia za klik (CPC), za wykonanie akcji lub określonego zadania (CPA, CPL) oraz profity od sprzedaży (CPS). Pieniądze możemy wypłacić już od 100zł (lecz wówczas sami musimy odprowadzić z tego podatek) lub od 201zł (od tej sumy podatek odporwadza za nas automatycznie firma CUBE GROUP - do której należy nasz program partnerski NetSales.


Dodatkowo netsales płaci nam za każdego zapisanego z naszego polecenia użytkownika - 10zł. Jednak warunek jest jeden. Osoba ta, w przeciągu 4 tygodni musi wygenerować zarobek 50zł (prosze mi wierzyć, że jest to do zrobienia bez problemu). Jeśli nie, zarobek zostanie odjęty od konta.

Dodatkowo też, dożywotnio z każdego poleconego będziemy otrzymywać 5% prowizji od jego zarobków.


Aby przejść na stronę kliknij w poniższy banner.


Dodam też, że w programie znajdziemy dużo filmików jak i działów wyjaśniających krok po kroku, jak zarabiać w netsales.

Dowód wypłaty na sumę 514zł!


Zobacz inne dowody wypłat! Wejdz do działu DOWODY WYPŁAT!!!

Interesuje ciebie temat zarabianie na stronie internetowej <--- sprawdź koniecznie ten link.